Březen 2012

hladový čtvrtek :)

30. března 2012 v 9:25 | katherine-harris |  O mě
Moje zlaté :)

tak jsem včera měla postní den, aniž bych to nějak zamýšlela nebo plánovala. Holt nemám doma jídlo typu ovoce, zelenina, chléb. Jen mám věci na vaření a pečení (tzn.: nějaký nudle, těstoviny, brambory, jáhly, mouka, olej, atd.) a to se mi fakt nechtělo :D A včera jsem byla do 7 ve škole, pak jela hned do hospůdky (dala si pivo) a pak spát (v 1:30 ráno) a v 5:00 vstávačka do školy.. no a prakticky jsem až teď dojela domů.. a teď jdu zase spát, tak bůhvíkdy se najím :D A je mi to fuk, ani hlad nemám, jsem jen unavená, pekelně..

Jo a ráno váha ukázala 83,7 takže jsem nadmíru spokojená :) už jen 3,8kg a mám pod 80 :) nemůžu se dočkat, už aby to bylo! :) Takže od prvního ledna jsem zhubla 8,8kg :)

středa večer :)

28. března 2012 v 18:45 | katherine-harris |  O mě
Tak a jsem zase doma :) Huráá!
Ty středy jsou opravdu náročné a máte pravdu - někdy je dost těžké vydržet svěží až do konce a i dávat pozor :D ALE! Holky, já jsem si vybrala školu, kterou miluju. Dostala jsem se tam, kam jsem se dostat toužila a moc se mi tu líbí. Naprostá většína předmětů mě moc baví a většina vyučujících jsou senzační lidi! Jasně, jako na každé škole, pár věcí co berem mi přijdou zbytečná, ale nikdy nevíte, co se všecko bude hodit.. Já na gymplu neměla moc ráda matematiku a teď mě to mrzí, že jsem v ní na sobě víc nemakala, protože teď do diplomky budu zpracovávat statistiku a najednou se mi tu objevují všechny ty rovnice a vzorečky, které mi přišly naprosto zbytečné a myslela jsem si, že je nikdy nepoužiju.. Navíc dělám přírodovědný obor, dělám se zvířatama, děláme v laborkách a zkoumáme :) Takže vydržet 10 hodin ve škole není tak hrozný :) Samo že večer padám na pusu a jsem unavená, ale vím, že na sobě makám :) Navíc - školu v pondělí nemám vůbec a v pátek mám jen 2hodinovku angličtiny, takže mám oproti vám, co jste na střední ještě docela leháro :) Ale já si to vynahradím o zkouškách, to se nebojte :D
Jinak se dnes nic zvláštního nedělo :) Ráno jsem pojedla lupínky, ve škole jsem nestíhala, to jen vodu nu a teď jsem do sebe nacpala rohlíky se salámem, ale vrásky si nedělám :) Piju obří čaj, vyzunkla jsem kafe a jdu si dát cigaretu (pokud jsem se vám ještě nepřiznala, tak jsem po třech měsících nekouření opět začala, ale na ty nervy co jsem měla, se divím, že ještě nefetuju :D) a pak si sednu chvilku k WOWku :D Tak se mějte kočenky moje :-*

28.3.2012

28. března 2012 v 5:37 | katherine-harris |  O mě
Zdravím a přeju krásnou středu :)
Tak jsem zase v Brně a v plném zápřahu :D Dneska mě čeká škola od 7 do 17hodin, tak to bude dlouhý den. Jinak jsem se dnes ráno zase vážila a mám 84,1, takže snad už tam bude brzy 83.. :) doufám že do konce týdne to ještě trochu sleze :) Moc bych chtěla do léta dát dolů ještě aspoň 14kg, ale to je mi jasné, že se nestane.. ale upřímně se tím ani nijak nestresuju.. kolik stihnu, tolik stihnu :) pro mě to létem nekončí :) Jinak pro zajímavost včerejší jídelníček:
ráno: lžíce jogurtu s vločkami (ochutnala jsem)
dopoledne: miska sladkých cereálií (na sucho)
oběd: 5 pásků řapíkatého celeru
večeře: 2 vejce na tvrdo

Tak se mějte, hubňule :) K.

23.3.2012

23. března 2012 v 5:29 | katherine-harris |  O mě
Ahojte :)
ještě jste na mě nezapomněli? :) Dlouho jsem tu nebyla, měla jsem toho teď jednak docela dost, pořád tu někdo byl a pořád bylo co dělat, a jednak nebylo o čem.. nedržím žádnou speciální dietu, jen si jedu podle svého - jíst, ale střídmě.. na kilech to vidět sice je, ale jen velmi malinko.. koncem minulého týdne jsem měla 85,5 a dnes ráno 84,3.. trošku jsem přibrala ten týden-dva nazpět, byla jsem u drahého rodičů a to byla výkrmna příšerná.. od rána do noci jen jídlo.. fůů.. no ale mám to zase zpět dole a ještě trochu víc dole jako bonus :) dneska odjíždím k rodičům na víkend, odpo jdu na kafe s kamarádkou-těhulkou, co už brzo porodí, večer organizujem jeden pochod a zítra jdu s bráchou a bratrancem na jednu hudební akcičku :) takže budu v jednom kole, tak snad nenaberu :D plánuju se k pondělku změřit, už mi došel metr :) a dostala jsem i body lotion na celulitidu, tak snad bude dobrý :D placebo efekt je důležitej :)) tak zatím pa, kočenky, slibuju že se zase brzy ozvu :) K.

8.3.2012

8. března 2012 v 11:23 | katherine-harris |  Jídelníčky
krásné MDŽ, ženy!! :))

dnešní jídelníček:

snídaně: jablko
oběd: polévka do hrnečku, 1plátek toastu s tvarohem
večeře: salátová okurka (150g), pár ředkviček, možná ještě opět polévka

kdybych to nějak zmršila, pokazila nebo změnila, dám vědět :)

7.3.2012

8. března 2012 v 8:21 | katherine-harris |  Jídelníčky
7.3.2012

snídaně: 3pl clz toastu, 1/2 vaničky tvarohu (paprika, rajče, chilli)
oběd: jablko + banán
večeře: těstoviny s kuřecím masem a česnekem

oběd jsem chtěla ještě nějaký salát, ale neměla jsem čas jít do menzy, měla jsem od 7 do 7 a žádnou přestávku delší než 5 minut :/ žádná sláva, vím, ale zas průser taky ne..

6.3.2012 - jídelníček

7. března 2012 v 8:29 | katherine-harris |  Jídelníčky
snídaně: nic
oběd: nic
večeře: kus sýra, 1/2 vaničky ochuceného tvarohu /paprika, chilli, rajče/, 2 plátky vícezrnného toastu

:) dneska už i snídaně a oběd :)) nechcu se zaseknout, potřebuju jíst pravidelně abych se pak večer nepřežírala

6.3.2012

6. března 2012 v 8:15 | katherine-harris |  O mě
Ahoj holky, tak jsem po víkendu opět v Brně :)
O víkendu byly dvě oslavy, ale celkem jsem to ustála. Dala jsem si teda i kousek dortu, ale necpala se chipsama a jednohubkama horem dolem jako ti ostatní :) něco málo navrch asi bude.. ale to nebude takový problém dát dolů :) O víkendu mi tři lidi nezávisle na sobě řekli, že jsem zhubla, že to jde vidět.. udělalo mi to ohromnou radost :) jinak v sobotu ráno jsem měla 84,0 a kolik mám teď to nevím.. další vážení v neděli :) a přijde mi za týden nový metr, huráá :)

krásný den, holky! :-*

1.3.2012

1. března 2012 v 19:27 | katherine-harris |  Jídelníčky
1.3.2012

28.2.2012+29.2.2012

1. března 2012 v 7:57 | katherine-harris |  Jídelníčky
28.2.